Незвичайне мило.

 

Справжнє аюрведичне мило - це не просте мило, воно зварено з рослинних олій, які обирають залежно від типу людини (доша типи за аюрведою). Це якісно інший рівень в миловарінні. Для кожного типу підбирається своя олія, причому не тільки жирна, але й ефірна. Адже для кожного типу важливий ще й ефект ароматерапії. Коли ми нюхаємо ефірну олію, то її випаровування стимулюють чутливі волокна нюхового нерва. Нюховий нерв стимулює лімбічну систему, яка регулює емоційний стан, бажання, фізичні потреби та пам'ять людини. Наприклад, цитрусові ефірні олії підійдуть людям типу Капха, а олія неролі або ветівера - типам Пітта.

 

Як це зроблено?

 

В аюрведичному милі робиться наголос на одну / дваі олії, в честь яких зазвичай воно і називається. Це говорить про те, що воно зварено на будь-якій з цих олій, а також ця олія додатково добавлена до пережиру (кінцева стадія, коли трави та олії вже змішані і перед нами вже готове мило). Зазвичай це «Сандал», «Ним», «Куркума», тощо.

 

Аюрведичне мило являє собою просту основу (не більш 3 олій) і цілий букет лікувальних олій, що йдуть до пережиру.

 

Аюрведичне мило має сильний і стійкий запах. Ваша шкіра цілий день буде передавати цей аромат. Воно не сушить шкіру (якщо у вас немає особливої ​​реакції на лужне середовище).

Аюрведичні олії і трави дуже гармонійно підбираються. Усі вони підходять до певного типу людини згідно Аюрведі.

 

Як купити якісне аюрведичне мило.

 

1 - Мило, зроблене промисловим шляхом, на жаль, не дуже якісний варіант. Знайдіть перевіреного виробника!

 

2 - Подивіться склад: чим краще мило, тим простіше його хімічний склад (а ось олій та екстрактів може бути скільки завгодно).

 

3 - Якщо продавець не може проконсультувати Вас, яке саме мило придатне Вашому типу - Аюрведична література Вам на допомогу! Вам потрібно визначити свій доша тип, а потім перевірити сумісність з жирними та ефірними оліями, а також трав'яними сумішами.

 

4 - Гарне аюрведичне мило (як і просто гарне мило) не може коштувати дешево. Це закон.

 

Будьте здорові!