Весна - дуже гарний час для проведення Детоксу.

Для цього сезону згідно Аюрведі характерно накопичення Капха-доші (надлишок елементів Води і Землі). Тому в цей час ми можемо відчувати в тілі невелику тяжкість. І це проявляється на всіх рівнях: в системі травлення, коли ми відчуваємо після їжі тяжкість, на психоемоційному рівні, коли постійно хочеться спати.

 

У цей період в організмі спостерігається надмірне утворення слизу. Людина може скаржитися на те, що ії турбує слиз в носоглотці. Це важлива ознака того, що йому необхідний детокс.

 

Взагалі організм і сам знає, як себе очистити, адже в кожній клітині є вбудована «служба», що займається детоксом. Тому нам необхідно створити умови, при яких організм зможе очиститися сам. У цьому і полягає суть Детоксу.

 

Ранкові очищувальні процедури

 

1. Здорове травлення - це перше, над чим треба задуматися при проведенні Детоксу. Слід звернути увагу на регулярність стулу - це основний показник того, як працює травлення. Стул завжди повинен бути вранці після пробудження.

 

2. Дуже важливо з ранку випити воду, вона повинна бути досить гарячою. Рекомендується додавати до неї трохи лимонного соку і меду (1 ч. ложку). Стакан-два такої води треба вжити за півгодини до їжі - це поліпшить травлення.

 

3. Після цього переходимо до ранкової зарядки. Навесні, коли ми відчуваємо важкість у тілі, дуже важливо приділяти увагу тренуванням: виконувати регулярно зарядку і, наприклад, відвідувати спортзал 2-3 рази в тиждень. Ці рекомендації особливо важливо дотримуватися, якщо у вас сидячий спосіб життя.

 

4. Є ряд процедур, які необхідно робити щодня з ранку.

Дуже важливо почистити язика спеціальними скребками - треба зняти з нього наліт, який фактично складається з токсинів. До речі, ротова порожнина - це найбрудніша частина нашого тіла, де збирається найбільша кількість мікробів.

 

5. Не менш важливо правильно почистити зуби. Можна самостійно приготувати порошок з кори дуба, гвоздики, кориці і кореня солодки.

 

6. У ніс добре закапати кунжутне масло (до кожної ніздрі). Воно сприяє очищенню пазух носа, чола і носоглотки. Spa Ceylon рекомендує також використовувати бальзами (Дестресс, Бальзам щасливого настрію та інші) для масажу марма точок на голові.

 

7. Потім слід очистити ротову порожнину - потримати деякий час у роті столову ложку кунжутного масла, в кінці прополоскати їм рот і виплюнути. Це масло абсорбує токсини з порожнини рота і сприяє зміцненню ясен та зубів.

 

8. У кінці ранкових процедур Аюрведа рекомендує провести масляний масаж всього тіла. Spa Ceylon Luxury Ayurveda пропонує широкий вибір терапевтичних олій, які підійдуть для масажу і самомасажу: для тіла - Тріпхала, Кширабала, Ашвагандха; для голови - Ніляді, Нішадв, Кешарайя та інші.

 

9. Очищення шкіри за допомогою засобів ДЕТОКС Spa Ceylon Luxury Ayurveda. Шкіра - один з самих основних органів людини, вона буквально "дихає" і "їсть", а також через шкіру людина позбавляється від токсинів. Тому дуже важливо правильно очищувати шкіру. У цьому Вам допоможе лінія ДЕТОКС: гарячий скраб для тіла з тростинним цукром, поліруючий скраб на основі цейлонської кави, засіб для детоксикації на основі бамбукового вугілля та інші.

 

10. Захист від токсинів за допомогою аюрведических засобів. Spa Ceylon Luxury Ayurveda пропонує олії та есенції на основі аюрведичних рецептів і рослин: масло для догляду за тілом Сарвавішаді, есенція для тіла на основі червоного сандалу.

 

Будьте здорові!