Наука

 

Авокадо - чудо-фрукт зі смаком овоча, що має також хімічний склад і властивості овоча. Головна його особливість у тому, що вміст жирів в ньому в 20-30 разів більше, ніж в інших плодах. Саме завдяки вмісту жирів ми отримуємо енергію при вживанні приємних на смак плодів авокадо. У плодах міститься більше 30% дуже корисної монопередельної олії. При цьому авокадо не містить шкідливих жирів і належить до продуктів дієтичного харчування, - в ньому немає ні грама холестерину. Навпаки, в його складі присутні речовини, які розщеплюють надлишок холестерину в крові.

 

Він багатий на вітаміни А, В1, В2, С, D, Е, РР, К, Р), калій (більше, ніж банани), містить солі кальцію, фосфору, магнію. У ньому міститься більше тіаміну, рибофлавіну і вітаміну Е, ніж в будь-якому іншому фрукті.

 

Косметологія

 

Широко відомі чарівні косметичні властивості цього чудо-фрукта. Які обумовлені, перш за все, великим вмістом вітамінів, наприклад А і Е. Авокадо є справжнім рятівником для шкіри! Використання авокадо як всередину, так і зовні, дає прекрасний ефект для зовнішнього стану шкіри і кольору обличчя. Жир забезпечує клітини шкіри поживними елементами, яких вони потребують, щоб запобігти появу зморшок і захистити шкіру від сухості. Без жиру вітаміни А і Е не можуть надходити до клітин, де вони найбільше потрібні. Вітамін А, зокрема, необхідний організму для утворення нових клітин, завдяки яким шкіра виглядає молодою і свіжою.

 

Spa Ceylon Luxury Ayurveda

 

Масло авокадо - одне з важливих складових інгредієнтів наших косметичних засобів. Крім 100% масла холодного віджиму, яке гуру аюрведи рекомендують додавати в будь-який крем або маску для обличчя, ця олія входить до складу майже всіх сироваток і скрабів продукції Spa Ceylon Luxury Ayurveda. Цей рятівний засіб живить і омолоджує, насичує і розгладжує шкіру обличчя, загоює пошкоджені ділянки шкіри і живить волосся в складі бальзамів і кондиціонерів для волосся.

 

Будьте здорові!