В наш час стримкого розвитку б'юті-індустрії багато хто дивиться в бік нових технологій в косметології, але це не завжди виправдано. Ми рекомендуємо звернути Вашу увагу на олії, доступні кожному, і хоча ефект проявить себе не одразу, спробувати все ж варто. А ми розповімо, як це зробити з найбільшою користю для шкіри і найменшими втратами для бюджета.

 

Що потрібно знати про олії: 

 

1. Є олія базова - масляна, - та ефірна - високо-концентрована олія, яку не можна наносити на шкіру в чистому вигляді, за винятком дуже м'якої за властивостями олії чайного дерева. Ефірні олії потрібно розбавляти в емульгаторі - базовому маслі. У воді не можна, бо олія не розчиняється, лише утворює плівку на поверхні, від якої можна отримати опік.

 

2. Не потрібно пробувати всі олії одразу, дайте можливість Вашій шкірі звикнути до одної протягом 1-2 тижнів. Дивіться на реакцію, вивчайте поглинання. Промокніть шкіру серветкою через 30 хвилин - годину, якщо серветка жирна, тоді ця олія для вас - не ідеальний варіант. Добру для Вашого типу шкіри за хімічним складом олію - шкіра «їсть» буквально на очах.

 

3. Володарі сухої шкіри відразу вподобають олії, їм навіть не доведеться довго обирати, тому що підійдуть практично усі. Наприклад, мигдальна олія - підійде для сухої шкіру, а олія авокадо - легка живильна олія для універсального догляду за будь-яким типом шкіри.

 

4. Не піддавайтеся стереотипам, що жирній шкірі олія не потрібна, є олії, які володіють зволожуючим властивостями, дуже швидко вбираються, ніжні і зовсім не додають шкірі жиру та блиску. Ці олії здатні навіть звузити пори і знизити прояви запалень, зробити шкіру гладкою і, що важливо, матовою. Обов'язково спробуйте, навіть якщо до цього вважали, що олія не для Вас.

 

5. Олію можна спробувати використовувати замість нічного догляду. Для цього достатньо змочити ватний диск квітковою водою, мінеральною водою або тоніком і капнути декілька крапель базової олії. А потім акуратно розподілити по шкірі по масажним лініям.

 

6. Можна самостійно зробити ефективну нічну сироватку, якщо в базову олію, яка підійде Вашій шкірі, додати декілька крапель ефірної олії. Наприклад, олія чайного дерева - для жирної, схильної до запалення шкіри, олія лимона - для відбілювання шкіри і освітлення веснянок і пігментних плям, а олія лаванди - заспокоює шкіру, знімає роздраження.

 

7. Якщо олія не підійшла шкірі обличчя, її легко можна використовувати в догляді за тілом. Використовувати олію після душу дуже приємно, вона краще розподіляється по вологій шкірі та менше забруднює одяг.

 

8. До "баттерів" відносять кокосову олію, олію ши, мурумуру, олію з мангових кісточок, олію з бобів какао, тощо. Вони прекрасно живлять шкіру і насичують її корисними речовинами, зволожують та пом'якшують.

 

9. Якщо ви збираєтеся на відпочинок до моря і сонця, не забувайте про кокосову олію, вона має натуральний сонцезахисним SPF фактор і допомагає шкірі захищатися від сонячних променів.

 

10. Для більшої ефективності олій для тіла в них також можна додавати декілька крапель ефірних олій. Наприклад, солодкий помаранч - має виражену антицелюлітну дію, а цитронелла - допоможе відлякати комарів та інших комах.

 

Також хочеться відзначити, що догляд за шкірою за допомогою натуральних олій - це захоплюючий експеримент, що дозволяє знайти найефективніший засіб для догляду за шкірою і мінімізувати, наскільки це можливо, нескінченні покупки недіючих кремів. Використання олії в догляді за шкірою - це просто, приємно і ефективно, а ароматерапія - ціла наука, почавши вивчати яку, Вам відкриються мільйони незвіданих маршрутів по пізнанню себе і власного тіла.

 

Будьте здорові!