НАША ПРОДУКЦІЯ Є ДРУЖНЬОЮ ДО ТВАРИН

Ми використовуємо тільки 100% вегетаріанські компоненти, як під час виготовлення продукції, так і в готових продуктах, ніколи не застосовуючи у виробництві тваринні екстракти, жири або інгредієнти тваринного походження. Крім того, наші продукти ніколи не тестувалися і не будуть тестуватися на тваринах.

НАША ПРОДУКЦІЯ СПРИЯЄ ПРИРОДНІЙ КРАСІ

Підтримуючи концепцію натурального виробництва, наші продукти виробляються з використанням тільки свіжих чистих рослин, найчистіших органічних ефірних олій та натуральних масел. Ми не використовуємо алкоголь, генетично модифіковані компоненти або інгредієнти нафтохімічного виробництва.

НАША ПРОДУКЦІЯ ДРУЖНЯ ДО ЕКОЛОГІЇ

Завдяки безперервному використанню вирощених та зібраних рослин в наших формулах, наші продукти є такими, що повністю біорозкладаються та однозначно є дружніми для навколишнього середовища. Крім того, всі наші упаковки підлягають вторинній переробці, тому ми рекомендуємо нашим споживачам використовувати їх відповідально.

НАША ПРОДУКЦІЯ НЕ МІСТИТЬ ПАРАБЕНИ

Більшість наших продуктів зберігаються природним методом, завдяки активним рослинним інгредієнтам, що містяться в сировині. У разі необхідності ми іноді використовуємо дозволені м'які консерванти для захисту натуральної якості нашої продукції. Формули Spa Ceylon однозначно не містять парабени або інші аналогічні жорсткі консерванти.

НАША ПРОДУКЦІЯ НЕ МІСТИТЬ АЛКОГОЛЬ

Всі продукти Spa Ceylon не містять етиловий спирт, штучні ароматизатори та інші тяжкі алкогольні речовини, які мають властивість висушувати шкіру та пошкоджувати її, що сприяє закупорці пор шкіри та передчасному старінню.

НАША ПРОДУКЦІЯ НЕ МІСТИТЬ ПАРАФІН ТА НАФТУ

Компанія Spa Ceylon використовує у своїх продуктах тільки натуральні фруктові та рослинні олії, бджолиний, соєвий та оливковий воски, які надзвичайно багаті природними корисними властивостями. Всі продукти Spa Ceylon є на 100% вільними від нафто-хімічних інгредієнтів, таких як парафінова олива, твердий парафін та вазелін, які мають властивість закупорювати пори та порушувати природний баланс шкіри та волосся.

НАША ПРОДУКЦІЯ 100% ВЕГЕТАРІАНСЬКА І НЕ МІСТИТЬ ІНГРІДІЄНТИ ТВАРИННОГО ПОХОДЖЕННЯ

Всі продукти Spa Ceylon вільні від тваринних жирів, екстрактів тваринного желатину, молочних продуктів та всіх інших інгредієнтів тваринного походження.

НАША ПРОДУКЦІЯ НЕ ТЕСТУЄТЬСЯ НА ТВАРИНАХ

Всі продукти Spa Ceylon проходять клінічні дослідження на безпеку продукції та її ефективність за допомогою добровольців, а також методом лабораторних випробовувань. Також науково доведено, що всі натуральні інгредієнти, перераховані на упаковці, безперечно містяться в нашій продукції.