Лотос - дуже характерна рослина для Азії. Ця прекрасна квітка зустрічається у багатьох азіатських країнах. А в Шрі-Ланці його різновид (зоряний лотос) навіть є національним символом.

 

Зоряний лотос - відмінний антисептик, який до того ж володіє охолоджуючим, заспокійливим і протизапальним ефектом. Препарати на основі цієї квітки здатні знижувати цукор у крові та поліпшувати травлення. Крім настільки яскраво виражених лікарських властивостей, ця квітка ще характеризується відмінними декоративними якостями. З його допомогою часто прикрашають штучні водойми, басейни та акваріуми.

 

Цілющі властивості лотоса з давніх часів використовує аюрведа. Spa Ceylon Luxury Ayurveda пропонує широку лінійку продукції Рожевий лотос, яка включає гель для душу, масло-спрей для тіла, масажне масло, лосьйон та інші. Рожевий лотос не тільки гарно зволожує шкіру, він дарує дорогоційний ніжний аромат, який підкорить будь яку жінку.

 

Цвіте зоряний лотос квітками, що мають різне забарвлення: червоний, фіолетовий, ліловий, фуксії або білий.

 

Крім того, що зоряний лотос є національною квіткою Бангладеш і Шрі-Ланки, це ще й один із символів буддизму. Лотос є одним з 108 сприятливих знаків, які були знайдені в слідах Будди. Існує навіть легенда про те, що коли помер Будда, то там, де він пройшов протягом свого життя зацвіли квіти лотосу. А в Індії, батьківщині лотоса, він вважається символом чемності та чистоти.

 

Будьте здорові!