Шоу-рум. Київ, вул.Еспланадна, 20, офіс 1004
Додайте товари до списку бажань
0

Косметика Spa Ceylon вперше в Україні

   Екзотичний рай, дорогоцінна сльоза - саме так називають острів Цейлон, який розташований в самому центрі Індійського океану. Тут народилися унікальні традиції натуральної краси та здоров'я, які походять від стародавньої практики, а так само вікової мудрості, і глибоко вкоренилися в культурі Цейлону.


   У далекому 1961 році юна мешканка Шрі-Ланки на ім'я Джанет Баласур почала створювати домашні засоби по догляду за обличчям і тілом. Жінки, які спробували крема і лосьйони, помітили, що ці засоби благотворно впливають не тільки на зовнішній вигляд, але і на здоров'я шкіри і самопочуття в цілому. Крім натуральни інгредієнтів Джанет використовувала знання Аюрведи. Аюрведа - це стародавня наука цілительства, якій більше 5000 років, основні принципи якої можна часто зустріти в сучасній медицині.

    На початку нового тисячоліття сини Джанет - Шіванта і Шалин Баласур, заснували бренд SPA CEYLON і почали знайомити з ним весь світ.

   Розкішний асортимент аюрведических продуктів компанії Spa Ceylon є результатом майже 50-річного досвіду роботи в області виготовлення натуральних засобів для здоров'я і краси. Сьогодні продукція SPA CEYLON - це успішне поєднання древніх знань аюрведи і досягнень сучасної косметології. Над створенням кожного засобу працюють аюрведичні лікарі і косметологи, а серед компонентів, що входять до складу - витяжки з рослин, фруктові екстракти і натуральні масла. З моменту створення першого продукту і по сей день всі інгредієнти вирощуються на острові Цейлон.

   Перший міжнародний магазин був відкритий в 2013 році в Стамбулі - місті, який розбирається в розкоші і високій якості. Зараз налічується понад 100 фірмових магазинів по всьому світу.

   З 2016 року косметика SPA CEYLON офіційно представлена ​​і в Україні. На сьогоднішній день всі жінки і чоловіки нашої країни можуть насолоджуватися цією найкращою аюрведической косметикою.

   WORLD LUXURY SPA AWARDS:

2019 (Санкт Петербург) - 4 нагороди. Кращий Spa продукт. Кращий салон в світі. Краща Spa процедура.

2018 (Великобританія) - 4 нагороди. Кращий Spa продукт. Кращий ритуал. Кращий масажист. Краща подача.

2016 (Великобританія) - 2 нагороди. Кращий Spa продукт. Краща Spa процедура.

2015 (Великобританія) - 2 нагороди. Кращий Spa продукт. Краща Spa процедура.

Вгору