Чому варто вибрати безсульфатний шампунь?
Сьогодні в рекламних роликах та на етикетках шампунів різних виробників нерідко можна побачити інформацію про те, що засіб є безсульфатним. Ця характеристика подається як перевага, адже склади, в яких немає сульфатів, вважаються більш натуральними та корисними для волосся. Але чи так це насправді і чи справді ці речовини здатні нашкодити вашому волоссю?

По суті, сульфати — це результат переробки нафтопродуктів. Вони відмінно піняться і ефективно видаляють жир з волосся та шкіри голови, тому досить популярні у косметичній індустрії. Додавання цього елемента робить шампунь недорогим та ефективним. Зворотний бік полягає в тому, що сульфатвмісні косметичні засоби можуть сильно пересушувати шкіру голови, призводячи до появи лущення, неприємного відчуття стягнутості, свербежу і навіть алергії. Тому, якщо ви хочете подбати про здоров'я та красу свого волосся, то дійсно варто вибрати безсульфатний шампунь.

Але як знайти та зрозуміти, що безсульфатні шампуні дійсно без сульфату, чи можна визначити це за складом, дізнатися, чи є цей компонент чи ні? Розібратися в цьому питанні вам допоможуть спеціалісти компанії Spa Ceylon Ayurveda Wellness.

Як відрізнити безсульфатний шампунь?
Незважаючи на те, що виробники косметики зобов'язані вказувати коректну інформацію про свій продукт на упаковці, деякі компанії вдаються до певних хитрощів, використовуючи неповний список сульфатів, які можуть міститися в шампуні. Тому для того, щоб розпізнати справді безсульфатний шампунь, необхідно уважно вивчити його склад.

Незважаючи на те, що найчастішим позначенням цього компонента є приставка sulfate (SLS, SLES), іноді можуть бути використані і наступні назви:

  • Sodium myreth;
  • Sodium Laureth;
  • Sodium Lauryl;
  • Ammonium Lauryl;
  • Magnesium Lauryl.

Якщо вивчивши склад одного чи кількох продуктів, ви не знайшли ці назви, перед вами справді безсульфатні шампуні. Але тут постає цілком логічне питання про те, що ж має входити до складу? Які елементи відповідають за утворення піни та очищення волосся та шкіри голови від себуму та забруднень?

Альтернативою є різні ПАР. Це може бути Coco або Lauryl Glucoside, а також cocamidopropyl betaine, potassium cocoyl glycinat та інші компоненти. При делікатному впливі на шкіру голови ці компоненти мають ефект, що доглядає і пом'якшує, надаючи волоссю об'єм і здоровий блиск. Дані компоненти є безпечними для здоров'я людини, тому нерідко використовуються в дитячих шампунях, а також косметичних засобах, призначених для чутливої шкіри.

Де можна придбати ефективний безсульфатний шампунь?
Якщо ви хочете подбати про здоров'я волосся і шкіри голови, підібрати якісний шампунь без сульфатів у складі можна в інтернет-магазині Spa Ceylon Ayurveda Wellness. У нас представлена широка лінійка засобів, які повернуть силу та блиск вашим локонам, зроблять їх м'якими та слухняними.

Вся косметика SPA CEYLON є повністю натуральною, для її виготовлення використовуються лише екологічно чисті компоненти рослинного походження. Склади – веганські, не тестуються на тваринах. Вибираючи такий засіб, ви дбаєте не лише про свою красу, а й про навколишнє середовище.

Якщо ви на нашому сайті вперше, вам потрібна консультація спеціаліста або допомога з вибором відповідного засобу, наші консультанти обов'язково допоможуть вам. Доставка здійснюється по всій Україні. Ознайомитись з повним асортиментом можна перейшовши за посиланням: http://spaceylon.com.ua/shampun