Навіщо шкірі обличчя спеціальні засоби для очищення?
Можна використовувати найдорожчі креми та маски, засоби з найбільш революційними формулами та унікальним натуральним складом, але без грамотного очищення шкірного покриву ця косметика не виявить себе на повну силу. Тому давайте розбиратися, навіщо шкірі обличчя очищуючі засоби і які з представлених на б'юті-ринку найкращі.

Краса шкіри обличчя починається із правильного очищення. Причому щодня очищати шкірний покрив необхідно незалежно від того, наносите ви макіяж чи ні. Щодня на епідермісі накопичуються клітини, що відмерли, пил, шкірне сало, залишки косметичних засобів. Ця "гримуча суміш" забруднює пори і в результаті викликає вугри, комедони, запалення та інші дерматологічні проблеми.

Види засобів для шкіри обличчя
Перед тим, як розбиратися, який засіб для обличчя найкраще, варто вивчити, які продукти для очищення епідермісу існують.

Найпопулярніші засоби для чищення:

  • пінка для вмивання – забезпечує м'яке очищення, тому вважається хорошим варіантом для чутливої шкіри, може містити компоненти додаткового зволоження, наприклад, гіалуронову кислоту;
  • гель для вмивання – гелева текстура, як правило, добре піниться і відмінно видаляє з обличчя надлишки шкірного сала та бруд, підходить для жирної та комбінованої шкіри;
  • крем, що очищає – для чутливих і схильних до подразнення типів шкіри, делікатно знімає частинки бруду без агресивного впливу на епідерміс;
  • молочко - має текстуру рідкого крему, дбайливо знімає макіяж, видаляє частинки бруду, не провокуючи сухість шкіри;
  • міцелярна вода - можна використовувати для зняття макіяжу, у тому числі з очей, є формули для різних типів шкіри;
  • гідрофільна олія – при контакті з водою засіб набуває текстури молочка та ефективно розчиняє різні види забруднень без порушення гідроліпідної плівки;
  • скраб – забезпечує глибоке очищення пір, видаляє з епідермісу ороговілі клітини, кількість та розмір абразивних частинок у складі засобу залежить від типу шкіри, для якої призначається;
  • натуральний ексфоліатор – продукт із щільною текстурою, використовується для глибокого очищення пір та видалення мертвих клітин епідермісу, добре очищає як жирну, так і чутливу шкіру.

Ринок косметичних засобів для очищення шкіри обличчя переповнений різноманітними пропозиціями. Деколи навіть досвідченому косметологу буває непросто розібратися у всіх цих іменах. Але навіть якщо ви нічого не знаєте про бренди та їх продукцію, є вірний спосіб вибрати найбільш якісний і по-справжньому корисний засіб – звертати увагу на склад.

Найкращі засоби для чищення – з натуральним складом
Якщо основу косметичного продукту становлять синтетичні речовини, безпечніше для своєї шкіри відмовитись від такого засобу. Як зрозуміти, якого компонента найбільше у складі косметики? Дуже просто. Чим більший компонент у складі – тим він ближче до початку у списку інгредієнтів.

Якщо у складі у великій кількості є синтетичні масла, віддушки, всілякі «Е», силікони, парабени, спирти, пропіленгліколь, формальдегід, лаурили, штучні ароматизатори – це не найкращий вибір, тому що вся подібна хімія сушить шкіру, може викликати подразнення, а деякі з цих інгредієнтів навіть онкологічні захворювання.

І безпечніше, і корисніше для обличчя користуватися засобами, що очищають, з натуральним складом. Наприклад, продукцією бренду SPA CEYLON, яка очолює не один рейтинг найкращих засобів для очищення обличчя в різних країнах світу. Основу цієї косметики складають:

  • натуральні олії (кокоса, оливи, зародків пшениці, троянди);
  • екстракти цінних рослин (цейлонського чаю, алое віра, водоростей, рису, куркуми);
  • вітамінно-мінеральні комплекси.

Формула таких косметичних продуктів орієнтована на ефективне видалення забруднень зі шкірного покриву. У той же час, косметика з натуральним складом живить шкіру найціннішими елементами.

Правила користування очищуючими засобами для особи
Ви можете використовувати найкращий засіб для обличчя, але якщо процедуру проводити неправильно, то користь для шкірного покриву буде мінімальною або її не буде взагалі.

Очищення обличчя вранці та ввечері має свої особливості:

  • ранкове очищення - виконується за допомогою молочка, пінки або гелю, після чого на обличчя наносять тонік;
  • вечірнє очищення - виконується за тією ж схемою, що і ранкове, але з попереднім застосуванням засобу для зняття макіяжу, також в цей час доби корисно робити маски, що очищають.

Для видалення макіяжу (перший етап вечірнього очищення) підійдуть такі засоби для очищення, як молочко, міцелярна вода, гідрофільна олія. Засоби для зняття макіяжу мають спеціальні формули, завдяки яким швидко розчиняють косметику і легко знімають її зі шкіри.

Другий крок у комплексному очищенні шкіри – умивання. Продукти з цією метою варто вибирати, враховуючи тип шкіри. Так, для жирної краще гель, для сухої та чутливої – крем, молочко або пінка.

Глибоке очищення в залежності від типу шкіри можна робити від 1 до 3 разів на тиждень. Проводять його за допомогою глиняних масок, скрабів, ексфоліаторів.

Основні правила вибору очищувального засобу для обличчя
Якщо підсумувати сказане, при виборі косметики для очищення обличчя слід враховувати такі моменти:

  • час, коли виконуватимете процедуру – ранок чи вечір;
  • тип шкіри;
  • склад косметичного засобу;
  • тип продукту.

Для досягнення максимального результату варто проводити комплексне очищення двічі на день, причому регулярно, а в каталозі SPA CEYLON ви знайдете все необхідне для цього. Ознайомитись з повним асортиментом товарів для очищення обличчя можна перейшовши за посиланням: http://spaceylon.com.ua/ochishchaushchie-sredstva/1508.