Мало хто знає, що для чоловіків вірність та вміння контролювати свою сексуальну енергію, не піддаватися спокусі і пристрасті - запорука здоров'я і довголіття.

 

На жаль в сучасному світі диктується інша манера поведінки, де кількість замінює якість, сексуальні бар'єри стерті, а потурання своїм слабкостям видається за свободу. Ці підміни цінностей призводять до важких захворювань і патологій у чоловіків, а також до порушень сексуальності.

 

Правило інтимної поведінки для сильної статі всього одне - грамотне використання оджас - тонкої життєвої сили. Це і є ключ до чоловічого здоров'я. Все інше - деталі, про які можна дізнатися у лікаря аюрведи ще до виникнення провісників проблем.

 

Запорукою чоловічого довголіття вважаються правильні відносини в родині і гармонійне сексуальне життя. Формула сексуального здоров'я проста: правильне харчування, гармонійний образ життя та розумна сексуальна поведінку. Все це у комплексі приносить людині радість і дозволяє народжувати здорових спадкоємців. І, безумовно, сексуальна задоволеність надзвичайно важлива для фізичного і психоемоційного стану як чоловіка, так і жінки.

 

Оджас

 

Завдання номер один в збереженні чоловічого довголіття - дбайливе використання оджаса - життєвої енергії вищого порядку, відповідальної за гормональну сферу і імунітет. Багато розладів чоловічої репродуктивної системи найчастіше бувають пов'язані саме з неправильно збудованими інтимними відносинами. Грамотне використання сексуальної енергії - ось ключ до здоров'я.

 

Батько родини або Казанова?

 

Надлишкова статева активність може викликати порушення рівноваги вати і пітти, оскільки виснажує елемент води в організмі. В результаті організм стає більш вразливим, знижуються його захисні функції. А секс без кохання позбавляє чоловіка безцінної енергії і викликає розлад в емоційній сфері. У аюрведі чоловік, який розтратив свій оджас в безладних статевих зв'язках, наражається на ризик розвитку серцевих захворювань.

 

Стреси

 

Причинами розвитку типово чоловічих захворювань - імпотенції, статевого безсилля, чоловічого безпліддя - на думку аюрведи, можуть бути і стрес, і загальна перевтома, і сезонне ослаблення організму, і навіть високий рівень холестерину в крові (покриваючи стінки судин, він перешкоджає току крові і може погіршувати кровопостачання судин статевих органів). Так чи інакше, основною причиною складнощів в інтимній сфері стає розлад вати. До цього дисбалансу призводять неправильне харчування, порушення режиму сну, фізичні та емоційні перевантаження, ослаблення імунної системи та інші зовнішні фактори. Отож, усі методи лікування будуть спрямовані на зниження рівня цієї доши і на ліквідацію наслідків стресу.

 

Лікування і профілактика

 

1) У першу чергу лікар аюрведи порадить повне очищення організму за програмою Панча Карми.

 

2) Далі підбирається дієта - в цей період чоловікам радять вживати більше солодкого (стиглі персики, банани, фініки, інжир та інші саттвічні продукти).

 

3) Вживаємо цибулю і часник! При будь-яких типах захворювань в чоловічій сфері цибулю і часник вважають першими помічниками.

 

4) Дуже важливо знизити кількість продуктів тваринного походження. Особливо, якщо у чоловіка є проблеми із зайвою вагою і холестерином.

 

5) Масляні масажі! Після очищення організм готовий до лікарської терапії та до масажів. Найефективнішими для чоловічого здоров'я вважаються синхронні масажі з індивідуально підібраними оліями:

 

  1. Шіродхара - процедура, під час якої на лоб особливим чином ллється тепле масло.
  2. Масаж піжічіл - процедура вичавлювання з тканини теплого масла з лікувальними речовинами або виливання його з глечика на тіло пацієнта, і навар кижі - надавлювання на тіло мішечками з рисом, просоченими лікувальним складом. 
  3. В випадках виникнення таких дисфункцій, як статева слабкість, запалення передміхурової залози, атонія простати будуть призначені особливі масажі. Їх рекомендують проводити у домашніх умовах із використанням олій: маханараян, балу або ашвагандха.

 

Spa Ceylon Luxury Ayurveda пропонує готові до застосування терапевтичні масажні олії і Баттерс, а також базові та ефірні олії, що дозволяють виготовити масажну олію для індивідуального використання і оздоровлення. За більш детальною інформацією звертайтеся до наших консультантів онлайн і по телефону!

 

Будьте здорові!