Аюрведа для жінок - це ціла наука. Стародавні цілителі стверджували, що здоров'я визначається правильним способом життя, душевним спокоєм, домашнім побутом, одягом. Сучасні медики поступово з усім цим погоджуються. Адже якщо аюрведа пережила тисячи років, то раціональне зерно в ній точно є. Отож, що повинна знати кожна жінка?

 

1. Їжа

Їжа повинна бути тільки свежого приготування. Краще якщо ви це зробите самостійно та з любов'ю. Те, що ми варимо, - є магія. Всі наші думки і почуття відображаються в їжі і несуть цю енергетику до нашого організму. Для жіночої краси обов'язково потрібні солодкі продукти, такі як мед, фініки. Але не рафінований цукор! Дуже корисним вважається топлене масло (масло ГХІ). Пом'ятайте, що раз на тиждень організм повинен відпочивати від важкої їжі.

 

2. Будинок

Будинок повинен бути чистим. Причому не тільки в плані пилу, але й енергетично. Жінка-берегиня вогнища, повинна наповнювати його музикою і піснями. Запах повинен бути затишку і чистоти, а не хімічних ароматизаторів. Як говорили наші з вами предки, в будинку повинно пахнути пирогами. Взуття несе негативну інформацію, тому по можливості вдома потрібно ходити босоніж.

 

3. Одяг

Ведичний одяг повинен бути красивим, але закритим. Мають бути видні тільки обриси жіночої фігури, одже декольте і міні спідниці не підійдуть. Це теж свого роду магічний захист від сторонніх очей. Звичайно, жінкам хочеться бути привабливими, в цьому немає нічого поганого, але не варто носити занадто відкритий одяг, щоб не провокувати бажання. Адже жадаючий погляд чоловіка може пробити тонке тіло, і навіть завдати шкоди здоров'ю! Приваблювати чоловіка потрібно перш за все своєю душею, серцевої чакрою.

 

4. Духовне спілкування

Чим більше жінка любить чоловіка і віддається йому, тим більше вона втрачає енергії. Саме через жінку чоловік отримує зв'язок з космосом і доступ до космічних енергій. А жінка може відновити її при спілкуванні з іншими жінками. Тому жінка не повинна замикатися в будинку тільки з родиною, у неї обов'язково має бути хобі та спілкування з подругами.

 

5. Жіноча краса

Аюрведа для жінок вважає дуже корисним різні олії і маски з природними компонентами. Жінка повинна регулярно доглядати за собою, підтримуючи свою зовнішню красу. Тут вже Spa Ceylon Luxury Ayurveda запропонує неймовірний вибір натуральних олій, сироваток і масок!

 

6. Секс і любов

Найсильніший обмін енергіями відбувається при сексуальному контакті. Йде повний обмін тонких тіл, злиття і обмін кармою. На Сході вважається, що для жінки особливо погано мати декількох сексуальних партнерів, тому що кожен чоловік близько 7 років астрально знаходиться в тонкому тілі жінки, а його відбиток залишається з нею практично до кінця життя. Можна говорити навіть про те, що колишні партнери жінки залишають відбиток на її дітях, які народжуються набагато пізніше.

 

7. Сім'я і діти

Сімейна гармонія можлива лише коли чоловік отримує необхідну йому повагу, а жінка - необхідну їй увагу. Жінці не варто виходити заміж і народжувати дитину від жадібного чоловіка - у них будуть нездорові діти. Чоловікові потрібно матеріально віддавати, в тому числі і в інтимних відносинах, необхідно доглядати за жінкою і дарувати їй подарунки. Успіх будь-яких відносин в тому, що ми прагнемо віддавати більше, ніж отримуємо. Головне в житті жінки за аюрведою - це народження дітей. Якщо ви безвідповідально підходите до народження дитини, то будете страждати все життя. За Аюрведою починати підготовку до зачаття треба за рік.

 

Будьте здорові!