Корисні властивості кардамону

 

Кардамон з'явився в Індії та Китаї ще 3000 років тому. Використовували його і давні греки, і римляни. Кардамон цінувався більше як ліки, ніж пряність. Його називали «найніжнішої пряністю», що має «силу лікувальну надзвичайну». З кардамоном європейців познайомили араби, які везли його з Індії та Цейлону.

 

Кардамон - «королева спецій», володіє вітрогінними властивостями, покращує травлення, лікує захворювання дихальних шляхів, нервові розлади. Кардамон тонізує організм, афродизіяк, відбілює пігментацію і покращує колір обличчя, освіжає подих.

 

 Лікувальні властивості троянди

 

Троянда - афродизіяк, що пробуджує енергію любові. Троянда - це тонік, антисептік, має протизапальні, охолоджуючі та заспокійливі властивості. Вона вбиває мікроби, дезодорує і дезинфікує, лікує головний біль, очні захворювання, безсоння, депресію. Троянла нормалізує менструальний цикл, лікує шкірні захворювання, загоює рани та опіки.

 

Гімалайська троянда і Цейлонський кардамон

 

Spa Ceylon Luxury Ayurveda пропонує лінію продукції для догляду за тілом Троянда та Кардамон. Почнемо з аромату: металевий кардамон, солодкий п'янкий запах троянди і пряні східні прянощі. Жіночний, чуттєвий, багатий букет оцінять любителі східних ароматів! Але основні переваги цього поєднання не тільки в мальовничих нотах аромату і ароматерапевтичних властивостях. Ця формула розроблена спеціально для жінок: Цейлонський кардамон відбілює і вирівнює тон шкіри, нормалізує кровообіг, є потужним афродизіяком, знімає наслідки стресу і втоми шкіри; гімалайська троянда - також є жіночим засобом краси, молодості, гарного настрою і джерелом жіночого здоров'я.

 

Гімалайська троянда заспокоює, розслаблює, допомагає позбутися щоденного стресу і отримати душевну рівновагу. Розкішний аромат органічного цейлонського кардамону зігріває і дарує душевну гармонію. Синергетична суміш сприяє прекрасному самопочуттю і піднятому емоційному стану.

 

Вибираючи аюрведичну продукцію цієї лінії, Ви безсумнівно отримуєте найкращий догляд для жіночого здоров'я і краси.

 

Будьте здорові!