Довге густе волосся прекрасної статі завжди привертало погляди чоловіків. А згідно з аюрведою, волосся є дзеркальним відображенням жіночої сили і показником здоров'я жінки. Саме тому ведична наука приділяє велику увагу догляду за волоссямт та засобам, які допомагають зберегти і відновити їх здоров'я. Шампунь - один з головних засобів по догляду за волоссям, є опосередкованим англомовним запозиченням з хінді, як «чампa» - назва квітки зростаючого в Індії, з якої робиться масло для втирання у волосся (звідси англ. Shampoo - «Масажувати»). 

 

Аюрведичний шампунь - це натуральний засіб для догляду за волоссям, який не тільки очищує шкіру голови, але і зволожує волосся, запобігає можливій втраті волосся, сприяє їх росту. Основні інгредієнти такого шампуню - це Шикакай, мильний горіх і амла. Якщо Ваше волосся ламке і ослаблене, ми підкажемо, як повернути йому здоров'я і красу завдяки традиційній системі медицини аюрведа і засобів по догляду за волоссям Spa Ceylon Luxury Ayurveda.

 

1- Волосся випадає - це свідчить про надлишку Вата-доши (повітряної стихії). Перш за все потрібно нормалізувати розклад дня: рано вставати і досить рано лягати, снідати і вечеряти в певний час. Spa Ceylon рекомендує серію шампунь-кондиціонер-бальзам-масло Жасмин-Нероли.

 

2- Волосся сечеться - перша ознака порушення Пітта-доши (вогонь і вода). Зроби так, щоб і вдома, і на роботі було прохолодне і не дуже вологе повітря. Зверніть увагу на харчування, їжа повинна бути рослинною та натуральною. Spa Ceylon рекомендує серію шампунь-кондиціонер-бальзам-масло Алое Вера та водорості. 

 

3- Волосся стало жирним-  проблеми в надлишку Капха-доші. Вживайте  більше легкої і трохи гіркої їжі. Стежте за тим, щоб в приміщенні було тепле повітря з нормальним рівнем вологості. Збільшуйте кількість фізичних нагрузок. Spa Ceylon рекомендує серію шампунь-кондиціонер-бальзам-масло Сандал-Ветівер.

4 - З'явилася лупа - за аюрведою, це проблеми з Вата- і Пітта-дошами. Займися медітатівними практиками, роби масаж шкіри голови, розчісуючись тільки дерев'яною расческой. Spa Ceylon рекомендує серію шампунь-кондиціонер-бальзам Сандал-Ветівер, масло для масажу голови Кешарая. 

 

* Для нормального волосся: для блиску серія Сандал-Ветивер; для об'єму - серія Алое Віра і Водорості; для фарбованого волосся - серія Жасмин-Неролі.

 

Будьте здорові!